Úniková hra LostRoom Kanibalové – pro veřejnost

Navštivte s přáteli naši únikovou hru Lostroom Kanibalové. Čeká Vás napínavé dobrodružství plné hádanek a úkolů v prostředí kde dříve řádili kanibalové. Užijete si spoustu zábavy a věřte, že se chvilkami budete skutečně bát…

Přijďte se bát…

Během 60 minut musíte projít řadou úkolů, musíte spolupracovat a logicky přemýšlet. V případě, že si nebudete vědět rady, můžete využít tří napověd. Hra probíhá v prostředí starého, dnes již opuštěného domu který ještě nedávno obývali kanibalové. Dům je suchý, ale již se v něm netopí a tak zejména v zimních měsících buďte teple oblečeni.

Hra je vhodná pro každého, kdo se rád bojí, jen prosím zvažte účast dětí mladších 15 let. V průběhu hry totiž můžete ještě narazit na zbytky rozporcovaných lidských těl apod.

Vyhraďte si na hru přibližně Hodinu a půl svého času, na místo konání doražte o 15 minut dříve. Váš objednaný čas, je časem kdy Vás vpustíme do hry. 

Cena únikové hry je 1 200 Kč včetně DPH.

Uvedená cena platí pro jeden tým o 2-5 členech. Hrát může i jeden tým. Platba probíhá hotově před začátkem hry. Případně po předchozí dohodě lze částku uhradit předem na účet číslo: 1401146021/3030.