Objednat únikovou hru

Objednejte se prostřednictvím následujícího formuláře, nebo nás kontaktujte na emailu, nebo telefonu.


Upozornění

Nezapomeňte, že jdete do území kde se kdysi dávno nacházela kanibalská rodina. Dnes již v místě nežijí a proto se uvnitř netopí. Místnost je suchá ale není vytápěná. Teple se oblečte...
Hra je vhodná od 15 let, nezakazujeme Vám vzít si s sebou na pomoc dítě, ale jen na Vaší zodpovědnost. Ve hře se vyskytují části rozporcovaných těl, krev.

Cena únikové hry:

1 200 Kč

Co je to úniková hra

Únikové hry v uzavřených místnostech jsou druhem fyzického dobrodružství, kde jsou lidé uzavřeni v místnosti s ostatními účastníky hry. Jejich úkolem je dobře se zorientovat v daném prostoru, najít stopy a indicie, vyřešit série hádanek a uniknout z místnosti ve stanoveném čase. Všichni hráči musí využít maximální pozornost a logické myšlení, aby se jim podařilo z místnosti včas uniknout. Tento typ her byl založen na počítačových hrách, ve kterých hráč uzamčený v místnosti musí nejdříve dobře prozkoumat své okolí, aby se dostal ven.

Témata únikových her bývají odvozená z různých dobrodružných filmů a videoher, často s použitím lokálních specifik daného místa, kde je hra vytvořena. Například některé hry nabízejí únik z vězeňské cely nebo vesmírné stanice, deaktivaci nálože šíleného profesora nebo návrat do středověku. Interiér her může být velmi realistický, často nabízí tematické zvuky, zvláštní osvětlení nebo jiné multimediální efekty.

Proč si vybrat právě nás

Bojíte se rádi? Máte rádi dobrodružství? Chcete vyzkoušet jak dokážete spolupracovat? Tak pokud jste odvážní navštivte naši únikovou hru, která Vás zanese do říše Kanibalů, v Naší vesničce se kdysi dávno začali podivně vytrácet obyvatelé ... přijďte vysvobodil jejich bloudící duše na svobodu.

Této hry se může zúčastnit každý kdo má odvahu, ale vstup je jen na vlastní nebezpečí!

Doporučujeme si včas rezervovat termín Vaší návštěvy. Neváhejte a objednejte si vstup do říše Kanibalů.

Hra je limitována na 60 minut. Když si nebudete vědět rady, bude Vám v průběhu hry umožněna 3x nápověda.

Vyhraďte si na hru přibližně Hodinu a půl svého času, na místo konání doražte o 15 minut dříve, Váš objednaný čas, je čas kdy Vás vpustíme do hry.